Etik ve Uyum Politikası

Merhaba! GAMAK “Etik ve Uyum Hattı"na hoş geldiniz!

GAMAK, etik değerlere ve şeffaf iş uygulamalarına olan bağlılığını sürekli olarak güçlendiriyor. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer paydaşlarımızın etik standartlara uyumunu sağlamak amacıyla "Etik ve Uyum Hattı" uygulamamızı kullanıyoruz.

Etik ve Uyum Hattı, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer paydaşlarımızın, etik kurallara uymayan durumları, ihlalleri, şüpheleri veya endişeleri gizli bir şekilde paylaşabilecekleri bir iletişim kanalıdır. Bu iletişim kanalı ile GAMAK, etik değerlerine uygunluğu sağlamayı, şeffaf bir iş ortamı oluşturmayı ve iş ahlakını en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

Etik ve Uyum Hattı'na yapılan bildirimler, gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması (KVKK) standartlarına tam uyum içinde işleniyor. Bildirim sahibinin kişisel bilgilerini verme zorunluluğu bulunmuyor, Gizli (anonim) iletişim seçeneği ile endişelerinizin güvenli bir şekilde paylaşımı destekleniyor. Tüm bildirimlerde kişisel bilgiler gizli tutuluyor.

Nasıl Kullanılır?

Telefon veya online platform üzerinden erişebileceğiniz Etik ve Uyum Hattımız, Etik Destek Merkezi sağlayıcısı olan, bağımsız denetim şirketi PwC tarafından destekleniyor.  

Bildirimleriniz için Etik Destek Merkezi sağlayıcısı tarafından oluşturulan detaylı bir rapor GAMAK Etik ve Uyum Ekibi ile paylaşılarak, bildirimlerinizin “önceliklendirme”, “kişiye özel” ve “gizlilik” standartları dahilinde ele alınması sağlanıyor. Gizli (anonim) bildirimlerde, gizliliğinizin korunması için özel bir referans numarası size iletiliyor ve aynı referans numarası ile bildirimi takip etmeniz sağlanıyor.

Her türlü soru için Etik ve Uyum Hattı'na etikhat@gamak.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GAMAK Etik ve Uyum Hattı İletişim (Bildirim) Kanalları:​

 

Platform:  Bildirim için tıklayınız.

 

Telefon: 0850 237 9451

Teklif Al
Teklif Al