Misyon - Vizyon - Değerler

Başarımız Bakış Açımızda Saklı

Misyonumuz

Tamamı yerli elektrik motoru üretimi ile Türkiye’nin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak Türk sanayisine katkıda bulunmak, verdiği hizmet ve ürün kalitesini sürekli geliştirerek tüm sektörün beklentisine cevap verecek uluslararası bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’ nin ilk ve tek entegre elektrik motoru üretim tesisi ile lideri olduğu sektörde, inovatif yaklaşımlarıyla sürekli gelişmek, sektörün standartlarını hep yukarıya çekmek ve Dünya’nın önde gelen elektrik motoru üreticilerinden biri olmaktır.

Değerlerimiz

Kalite:

Kuruluş amaçlarımızın başında gelen “kaliteli üretim” hedefini her alana yaymış bulunuyoruz. Dünden bugüne kurguladığımız tüm süreçlerimizde kaliteli ürün, kaliteli iletişim ve kaliteli insan yaklaşımı şirketimizin temelini oluşturmaktadır.

Yenilikçilik:

Köklü bir marka olmanın sorumluluğunun bilincinde olarak sektörümüze yön verebilmek ve işimize yeni bakış açıları kazandırmak için AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek sürekli gelişiyoruz.

Ekip Çalışması:

Alanında yetkin kişilerden oluşan ekibimizin birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışması kurulduğu günden beri şirketimizin en büyük gücü olmuştur. Bu ekip çalışması sayesinde güçlü bir aile ve sektörümüzde saygı duyulan bir marka haline geldik.

Çevreye ve Topluma Duyarlılık:

GAMAK olarak, geliştirdiğimiz yüksek enerji verimlilik sınıfı motorlarla sanayinin çevreye olan zararını minimuma indirmeyi hedefliyor, gelecek nesillerimiz için bırakacağımız en önemli mirasımız olan çevreyi koruyoruz.

 

Teklif Al
Teklif Al