İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları Uygulamaları

İçindekiler

  GAMAK Makina olarak İnsan Kaynaklarında neler yapıyoruz, gelin birlikte inceleyelim.

  - İşe Alım Süreci

  GAMAK Makina'nın işe alım sürecinin amacı; İnsan Kaynakları Politikamızla uyumlu, açık pozisyonların gerektirdiği davranışsal ve mesleki bilgi ve yetkinliklerine sahip, yenilikçi, takım çalışmasına ve kendisini geliştirmeye açık kişileri bünyesine kazandırmaktır. Şirketimizde yıllık iş planlarına göre ya da ihtiyaçlardan doğan güncel talepler doğrultusunda işe alım ihtiyaçları giderilmektedir. İhtiyacın öncelikle iç kaynaklardan karşılanması, sonrasında ise dış kaynakların kullanılması genel prensiplerimizdendir.

  - Eğitim ve Gelişim

  Eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın görevlerini daha etkili şekilde yapabilmeleri ve gelecekte oluşabilecek farklı görevler için mesleki bilgilerini genişletmek, alışkanlıklarında ve anlayışlarında olumlu değişimler, geliştirmeler yapmayı amaçlanmaktır.

  -  Staj Olanakları

  Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler Başvuru Forumu’nu kendileri gelerek doldurabilir veya web sitemiz ’den gerçekleştirebilir. Dönemin sonunda öğrencilerin staj tercihlerine göre başvuru formları gruplandırılır. İnsan Kaynakları Müdürlüğü staj başlangıç dönemlerine göre talep edilen öğrenci sayısını ve meslek gruplarını, öğrencilerde aranacak nitelikleri belirledikten sonra kontenjanlara göre başvurular arasından seçim yaparlar. 

  - Sosyal Faaliyetler

  GAMAK Makina çalışanlarına doğa ve hayvan dostu, estetik, saygı ve sevgi dolu bir çalışma ortamı sunar. Şirket çalışma alanları içerisinde, çalışanlarımızın dinlenebileceği, özel olarak tasarlanmış mekânlar bulunmaktadır. Ayrıca her yeni işe başlayan çalışanımıza veya birinci derece akrabası vefat eden çalışanlar için kendi adlarına Tema Vakfından ağaç diktirilmektedir. Ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile yıllık piknik ve paylaşım toplantıları düzenlemektedir.
   

  Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

   

  Yorum Yap
  E-Bültenimize Kayıt Ol!

  Bültene kayıt olup güncel haberlerimizden haberdar olmak için e-posta adresinizi giriniz.

  Teklif Al
  Teklif Al